Bony rabatowe na wypoczynek w Milówce w Beskidach dla posiadaczy Giżyckiej Karty Seniora

Z przyjemnością informuję, że partner Giżyckiej Karty Seniora oferuje bony rabatowe na wypoczynek w Hotelu MILENA w Milówce. Bony rabatowe są do odebrania w biurze Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej al. 1 Maja 14 niski parter pok. 4 c. Oczywiście warunkiem odebrania bonu jest posiadanie Giżyckiej Karty Seniora, którą można też otrzymać po wizycie u mnie lub w Klubie Seniora. Zapraszam do kontaktu.

Uwaga - bon można wykorzystać do końca października 2018.
Ewa Ostrowskamilowkajpgbon  kopia 2jpg

Giżycka karta Seniora 60 + KARTULA miała swoją inaugurację w październiku 2015 r. i od samego początku  cieszy się bardzo dużą popularnością. Zostało już wydanych prawie  1900 kart. Karta przysługuje każdemu mieszkańcowi Powiatu Giżyckiego, który ma ukończone 60 lat. Za jej okazaniem można otrzymać zniżki w wysokości od 5 % do 30 % w prawie 60 punktach. Większość miejsc jest w Giżycku, ale zgłosili się także przedsiębiorcy z Wydmin, Rynu  a nawet odległego Ustronia, Milówki czy Kudowy Zdrój. Posiadacze karty otrzymują zniżki w sklepach mięsnych, spożywczych, zakładzie fryzjerskim, kawiarniach, cukierniach i restauracjach, sklepie papierniczym, księgarni, hurtowni kwiatowej, sklepie elektrycznym,  sklepie meblarskim, mogą kupić sprzęt ortopedyczny i aparaty słuchowe, mają zniżki na masaże i usługi rekreacyjno-sportowe, mogą kupić drewno w tartaku. Mogą skorzystać też z oferty hotelowo-rehabilitacyjnej. Lista punktów, w których udzielane są zniżki, szybko się wydłuża (na początku było tylko 11), gdyż w punktach tych odnotowuje się wzrost klientów z objętej programem kategorii wiekowej.  Obecnie liczba partnerów wynosi 59.

 Organizatorami karty są radni Rady Powiatu w Giżycku – Ewa Ostrowska, Lidia Należyty, Mateusz Sieroński i Mariusz Bronk ( ten ostatni nie pełni już funkcji radnego, ale czynnie wspiera program).

 Partnerem jest Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej, które wzięło na siebie ciężar wydawania kart – karty można otrzymać w Klubie Seniora na ul. Królowej Jadwigi 9 b od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, a także w biurze Centrum Profilaktyki w Urzędzie Miejskim (niski parter, zejście przy windzie) – po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym tel. 87 429 13 36.

 Z kolei przedsiębiorcy, którzy jeszcze nie są w programie, a chcieliby udzielać zniżek w ramach karty, proszeni są o kontakt z dyrektor Ewa Ostrowską tel. 87 429 13 36, e-mail ewa.ostrowska@gizycko.pl  lub poprzez stronę www.kartula.pl.

Patronat nad kartą sprawuje Poseł Urszula Pasławska, a w naszym mieście Burmistrz Wojciech Karol Iwaszkiewicz.