Nasza kreatywna młodzież potrzebuje wsparcia

    Nasza drużyna potrzebuje wsparcia. To wspaniali młodzi giżycczanie, którzy mają szansę reprezentować nasze miasto na Światowej Olimpiadzie Kreatywności w Knoxville (USA). Drużyna "Magnus" reprezentująca Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej wygrała Ogólnopolską Olimpiadę Kreatywności w wyzwaniu społecznym "Zasięg", przez co zakwalifikowała się na wyjazd. Środki budżetowe, jakie zaplanowaliśmy w ramach Centrum Profilaktyki są jednak zbyt małe. Mamy już deklarację Burmistrza Miasta, że zwiększy tą pulę i dofinansuje wyjazd. W kosztach partycypują też rodzice. Może uda się zdobyć dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego i Urzędu Marszałkowskiego. Jednak to wciąż mało. Dlatego też bardzo prosimy o wsparcie tego wyjazdu.

    Dowolną kwotę można wpłacić na konto Komitetu Organizacyjnego Drużyny Magnus: 17 9343 0005 0017 2723 3000 0010 lub na konto Fundacji Wspierania i Rozwoju Kreatywności: 16 1020 1127 0000 1202 007 1219 z dopiskiem Drużyna z CPUiIS w Giżycku IIIPZ. Warto przypomnieć, że w roku 2013 giżycka drużyna AfterFace, którą też objęliśmy swoim patronatem, zajęła pierwsze miejsce w USA. Trenerem obu drużyn jest p. Joanna Kempa, więc pewnie i w tym roku możemy spodziewać się sukcesu. Chociaż już wielkim sukcesem jest możliwość reprezentacji Polski i Giżycka na światowej scenie kreatywności. Wesprzyjmy więc proszę działania naszej młodzieży, każda złotówka się liczy.

null

null

Informacja z dnia 7.04.2015 - MAMY JUŻ PIERWSZE WPŁATY: radnych miejskich  Małgorzaty Mistery, Magdaleny Jurgielewicz  i  Ryszarda Błoszko, radnych powiatowych Jacka Łożyńskiego i Mariusza Bronk oraz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Giżycku. Burmistrz Miasta z kolei zwiększył budżet Centrum Profilaktyki o 6 000 zł.  Bardzo dziękujemy i  prosimy kolejnych darczyńców o wsparcie.