Pomoc dla Gabrieli Leciewicz z Rynu

Szlachetne zdrowie...

Apeli o pomoc jest tak dużo, że czasem trudno wybrać właściwie. Często zastanawiam się, jak to jest, że pracujący człowiek co miesiąc ogromne pieniądze odprowadza na podatki, składki, a jak przyjdzie choroba, to i tak trzeba korzystać z prywatnej służby zdrowia i nadzieję na wyleczenie w poważnych chorobach mają tylko osoby, które albo mają pieniądze, albo są zmuszone prosić o pieniądze.  I tak jest w przypadku pani Gabrieli Leciewicz z Rynu, chorej na raka, której nadzieję daje niestandardowe leczenie - oczywiście drogie. Nie miałam chyba okazji poznać pani Gabrieli osobiście, ale ponieważ jest to osoba z naszego Powiatu Giżyckiego, o której ciepło wypowiadają się osoby z nią współpracujące, pozwalam sobie zamieścić informację o możlwościach wsparcia.

Pani Gabrysia walczy z RAKIEM. Zachorowała półtora roku temu. Poddała się do tej pory operacji chirurgicznej i kilkunastu zabiegom chemioterapii. Teraz pilnie potrzebuje wykonać kosztowne badanie (około 20 000 złotych), dające szansę na obranie właściwego kierunku leczenia.
Przez wiele lat jako kierownik placówek dla osób niepełnosprawnych (Warsztaty Terapii Zajęciowej  i ŚDS w Rynie) a przede wszystkim jako CZŁOWIEK pomagała potrzebującym. Teraz sama potrzebuje pomocy by żyć i pomagać dalej.
W związku z tym  21 stycznia 2017 roku w Ryńskim Centrum Kultury odbędą  koncerty i aukcje, z których dochód będzie przeznaczony na ten cel.
Jeśli możesz pomóc, wpłać już dziś (liczy się czas):
SPOŁECZNY KOMITET ZBIÓRKI PUBLICZNEJ NA RZECZ GABRIELI
Mazurski Bank Spółdzielczy oddział w Rynie
34 9343 0005 1301 7082 3000 0010
w tytule wpłaty proszę wpisać: "Leczenie".

Ja dzisiaj wpłaciłam, zachęcam i Was.

gabrysia.jpg

 fot. facebook @Gabriela.Leciewicz

gabrysia1.jpg

 gabrysia_1.jpg