Zapraszam na spektakl WIELKI TRYUMF MARYI 1 lipca 2017 g. 17.00 Giżycko

Już wkrótce finał  kolejnego przedsięwzięcia wspólnoty skupionej wokół Teatru św. Maksymiliana, którego niewątpliwym "kołem zamachowym"  jest ksiądz Mariusz Pawlina z Parafii św. Maksymiliana Kolbe. 1 lipca na Wzgórzu św. Brunona o godz. 17.00 odbędzie się premiera spektaklu "Wielki Tryumf Maryi" - przedsięwzięcie to organizowane jest w ramach Lata z Chrystusem na Mazurach.

strojejpg

Ponieważ od samego początku,  czyli od realizacji Misterium Męki Pańskiej, jestem związana z grupą aktorów amatorów,  biorę też udział w obecnej realizacji. Miałam też przyjemność być autorką projektu Budżetu Obywatelskiego 2017 r.  na cykl imprez ewangelizacyjno-kulturalnych, którego częścią jest ten spektakl. Cieszę się, że nasz reżyser przewidział dla mnie rolę  - gram matkę Łucji. Tematem przewodnim są oczywiście Objawienia Fatimskie, więc trójka dzieci gra tu główną rolę. Moją sceniczną córkę gra Zosia Teofilewska, która wspaniale wywiązuje się z powierzonej jej roli. Zresztą wiele pozostałych osób (a jest ich około setki) angażuje się bardzo i pięknie odgrywa poszczególne sceny. Choć wysiłek jest niemały, dużo prób, problemów z godzeniem innych zadań i obowiązków....Tradycyjnie wiele też osób wspomaga organizacyjnie i pomaga technicznie, bo jest dużo pracy przy dekoracjach, strojach, pracach logistycznych. Efekty tej pracy będą do zobaczenia już w najbliższą sobotę.

Ci z Państwa, którzy mieli okazję oglądać wcześniejsze nasze widowiska, pewnie mają już pewien obraz, ale zachęcam także osoby, które do tej pory na żywo nie widziały. Warto się wybrać na Wzgórze św. Brunona, zobaczyć , przeżyć, zapamiętać... Mam nadzieję, że będzie to niezwykłe przeżycie religijne, duchowe i artystyczne.  Zapraszam!
wielkitrumfjpgproba1jpg